Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumas

It's our time to go, but at least we stole the show...
 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Elesmeros kalnai

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimePir. 01 11 2010, 17:58

-Mm...-patylėjo ji.Staiga pakilo vėjas ir pašiaušė plaukus.Pasirodė smailios ausys.Ji greitai paslėpė jas po plaukais ir pridūrė:
-Na taip o tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimePir. 01 11 2010, 17:58

-Pusiau raitelė, pusiau elfė,- pakraipo galvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimePir. 01 11 2010, 17:59

ji šyptelėjo.
-Aš gimiau Elesmeroje.Paskui man išsirito Mirimelė ir atvykau čia.-paaiškino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimePir. 01 11 2010, 18:03

-Hmm.. Aš taip pat gimiau Elesmeroje, bet mano motina buvo elfė, o tėvas raitelis. kai man suėjo trylika, man išsirito Erata, ir štai mes čia,- nusijuokė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimePir. 01 11 2010, 18:06

Ji irgi nusijuokė.Tarė:
-Nekreipk dėmėsio,kad aš tyli.Kiek esu bendravus su kitais, tai nelabai sekasi...-nutilo prisiminusi Locien.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimePir. 01 11 2010, 21:46

-Tyli? Taip, gal nesi iš plepiųjų, bet yra tokių žmonių ar elfų, kurie per pokalbį tik linkčioja arba purto galvas,- šypteli.- taigi, tu nesi visiškai tyli
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimePir. 01 11 2010, 21:47

Ji nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimePir. 01 11 2010, 21:47

-Senai čia?- paklausė jos
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 14:50

-Pakankamai.-gūžtelėjo pečiais.-O tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 19:39

-Ne per seniausiai,- atsakė ir šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 19:41

-Gal pažįsti Locien?-šaltokai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 19:43

Papurtė galvą.
-Nea, o kas?- paklausė jos
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 19:45

-Nieko.-papurtė galvą ir šyptelėjo, tačiau šypsena buvo nesmagi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 19:48

-Kažkas ne taip?- paklausė žiūrėdama į ją
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 19:53

-Ne nieko.-šyptelėjo ir priėjo prie savo drakonės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 19:57

Linktelėjo ir pažvelgė į savo drakonę.
-Gal jau skrendam?- paklausė Arwenos
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 20:06

-Žinoma.-ji užlipo ant Mirimelės ir nuskrido.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 02 11 2010, 20:07

Užlipo ant Eratos ir nuskrido paskui
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 06 11 2010, 11:32

Naja atsigavo iš transo ir pamatė jog jos jau nuskrenda."Skrendam namo?"paklausė Karitos
"Ne, dar paskraidom, ten nėra ką veikti."atsakė Karita.
"Puiku, skrendam kur nors."Jos nuskrido.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Elesmeros kalnai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elesmeros kalnai   Elesmeros kalnai - Page 2 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Elesmeros kalnai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas :: Elesmera :: Apylinkės-
Pereiti į: